//
you're reading...
Bez kategorii

Aranżacja wnętrz krok po kroku

Decydując się na zmianę wystroju pomieszczeń mieszkalnych, jak również urządzając nowo wybudowane mieszkanie czy dom warto rozpocząć prace aranżacyjne od wstępnej analizy własnych potrzeb, upodobań, wymagań i oczekiwań względem efektu końcowego. Dzięki temu aranżacja wnętrz stanie się przyjemnością i dążyć będzie do określonego celu, w osiągnięciu którego pomogą z pewnością powszechnie znane trendy wnętrzarskie.

Popularne rozwiązania aranżacyjne – ceglana ściana

Można uznać, że jednym z najpopularniejszych motywów, pojawiającym się w wielu pomieszczeniach jest ściana z odkrytej cegły – stanowi ona podkreślenie surowości, przy jednoczesnym nadaniu przestrzeni wyjątkowego charakteru.

Ściana ceglana sprawdzi się niemal w każdym pomieszczeniu, jednak najkorzystniej prezentuje się w salonie, gdzie nie zasłonięta meblami stanowi swoistą ozdobę pomieszczenia. Ewentualną dekoracją, odpowiadającą ścianie z cegły może stać się obraz, kolorystycznie i stylowo dopasowany do ogólnego charakteru pomieszczenia. Taka aranżacja fantastycznie sprawdzi się w salonie: http://www.domolubni.pl/trendy-i-style-wnetrzarskie/salon/

Reklamy

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: